Вітаємо Вас

Цей сайт створений для допомоги керівникам та фахівцям підприємств, на яких покладені обов'язки по організації роботи по охороні праці. Ми сподіваємось, що надана інформація допоможе Вам організувати свою роботу по охороні праці відповідно до нормативних документів, що діють в Україні.

Послуги 

Розділ Послуги описує всі види робіт, які ми можемо виконати відповідно до укладених з Вами договорів.

Навчання 

У розділі Навчання надано інформацію про наш навчально-курсовий комбінат і послуги по навчанню персоналу підприємств, установ, організацій з питань охорони праці та по професіях.

 Каталог

У розділі Каталог   приведено перелік основних документів, методичних матеріалів, журналів, плакатів і т.д., які  можна придбати у нас.

Оформлення замовлення

З розділу Оформлення замовлення   Ви дізнаєтесь, як правильно оформити замовлення послуг  безпосередньо на сайті.

Доставка та оплата

У розділі Доставка та оплата Ви знайдете всю необхідну інформацію про способи доставки замовлених послуг .

Про нас

У розділі  Про нас Ви знайдете всю необхідну інформацію про нашу адресу, місцезнаходження на карті. Також там знаходиться адреса електронної пошта і телефони по яких зможете з нами зв'язатися.

Оформленя замовлення:

Для замовлення потрібної Вам Послуги телефонуйте, будь-ласка по тел. 0954872869, 0673432461.
Для замовлення потрібної Вам літератури, перейдіть в розділ "Каталог" ,  в колонці "Замовлення" вкажіть потрібну кількість примірників і натисніть кнопку з зобаженням Корзини. При замовленні більше 10 одиниць продукції отримаєте гарантовану знижку на вартість замовлення.

При замовленні з "Каталогу" Ви отримаєте друковану літературу в Нашому офісі, або у вигляді листа, бандеролі, посилки через пошту. Також можна замовити доставку літератури в електронному вигляді (файлом), який буде надіслано на вказану в замовленні Вашу поштову скриньку E-mail.

 Перелік замовлення завжди можна переглянути в пункті меню "Корзина ". В корзині можна змінювати кількість примірників заказаної літератури, а також повністю видалити їх.

 

Після наповнення корзини починайте оформляти замовлення. Оформлення замовлення відбувається на сторінці "Корзина". Для цього необхідно занести свої дані у відповідні поля і натиснути кнопку "Відправити".

Будь-ласка, правильно заповнюйте  поля з Вашим іменем, телефоном та E-mail. Це основні канали зв'язку з Вами по питанню доставки літератури.

Після оформлення замовлення на Ваш E-mail автоматично надсилається лист-пропозиція з сумою замовлення. Якщо на протязі декількох хвилин Ви не отримали лист-рахунок, це означає, що Ви, або вказали неправильну адресу, або є проблема з доставкою на Ваш поштовий ящик. В цьому випадку просимо подзвонити нам по телефону, вказаному на сайті. В деяких випадках корисно буде переглянути папку "Спам" ("Небажана пошта") Вашої поштової програми.

  Ви зможете  висловити свої побажання, поставити запитання, які Вас цікавлять в розділі  "Зворотній зв'язок"

Количество
и сумма товаров
в корзине

Новини

19.03.2021 р.

І знову зміни до порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію(застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки. Подивитись можна тут  

08.12.2020 р.

Державна служба України з питань праці затвердила план заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) на 2021 рік. Скачати можна тут

10.03.2020 р.

       На сайті Кабміну опубліковано постанову від 03.03.2020 р. № 207 , якою внесено зміни до порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію(застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки. Скачати постанову можна тут.

23.01.2020 р.

     В ТОВ "НКК-Калуш" приймаються заявки на навчання по курсах та професіях відповідно до переліку. (Перелік)

14.01.2020 р.

    В ТОВ "НКК-Калуш" приймаються заявки на навчання по курсу "Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті ПАОП 0.00-1.15-07". Термін навчання 5 днів. Підведення підсумків навчання з видачею посвідчення 21.01.2020 р. 

16.05.2019 р.

   Зміни до законодавства:
Постановою Кабміну від 17.04.19 р. № 337 прийнято постанову "Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків професійних захворювань та аварій на виробництві" , яка набирає чинності з 01.07.19 р.
  Скачати можна натиснувши на посилання. Друкований варіант можна придбати на сайті в розділі "Каталог" .