Вітаємо Вас

Цей сайт створений для допомоги керівникам та фахівцям підприємств, на яких покладені обов'язки по організації роботи по охороні праці. Ми сподіваємось, що надана інформація допоможе Вам організувати свою роботу по охороні праці відповідно до нормативних документів, що діють в Україні.

Послуги 

Розділ Послуги описує всі види робіт, які ми можемо виконати відповідно до укладених з Вами договорів.

Навчання 

У розділі Навчання надано інформацію про наш навчально-курсовий комбінат і послуги по навчанню персоналу підприємств, установ, організацій з питань охорони праці та по професіях.

 Каталог

У розділі Каталог   приведено перелік основних документів, методичних матеріалів, журналів, плакатів і т.д., які  можна придбати у нас.

Оформлення замовлення

З розділу Оформлення замовлення   Ви дізнаєтесь, як правильно оформити замовлення послуг  безпосередньо на сайті.

Доставка та оплата

У розділі Доставка та оплата Ви знайдете всю необхідну інформацію про способи доставки замовлених послуг .

Про нас

У розділі  Про нас Ви знайдете всю необхідну інформацію про нашу адресу, місцезнаходження на карті. Також там знаходиться адреса електронної пошта і телефони по яких зможете з нами зв'язатися.

Оформленя замовлення:

Для замовлення потрібної Вам Послуги зв'яжіться, будь-ласка по тел./viber/telegram: 0673432461.
Для замовлення потрібної Вам літератури, перейдіть в розділ "Каталог" ,  в колонці "Замовлення" вкажіть потрібну кількість примірників і натисніть кнопку з зобаженням Корзини. При замовленні більше 10 одиниць продукції отримаєте гарантовану знижку на вартість замовлення.

При замовленні з "Каталогу" Ви отримаєте друковану літературу в Нашому офісі, або у вигляді листа, бандеролі, посилки через пошту. Також можна замовити доставку літератури в електронному вигляді (файлом), який буде надіслано на вказану в замовленні Вашу поштову скриньку E-mail., або на viber/telegram. 

 Перелік замовлення завжди можна переглянути в пункті меню "Корзина ". В корзині можна змінювати кількість примірників заказаної літератури, а також повністю видалити їх.

Після наповнення корзини починайте оформляти замовлення. Оформлення замовлення відбувається на сторінці "Корзина". Для цього необхідно занести свої дані у відповідні поля і натиснути кнопку "Відправити".

Будь-ласка, правильно заповнюйте  поля з Вашим іменем, телефоном та E-mail. Це основні канали зв'язку з Вами по питанню доставки літератури.

Після оформлення замовлення на Ваш E-mail автоматично надсилається лист-пропозиція з сумою замовлення. Якщо на протязі декількох хвилин Ви не отримали лист-рахунок, це означає, що Ви, або вказали неправильну адресу, або є проблема з доставкою на Ваш поштовий ящик. В цьому випадку просимо подзвонити нам по телефону, вказаному на сайті. В деяких випадках корисно буде переглянути папку "Спам" ("Небажана пошта") Вашої поштової програми.

  Ви зможете  висловити свої побажання, поставити запитання, які Вас цікавлять в розділі  "Зворотній зв'язок"

Количество
и сумма товаров
в корзине

Новини

 01.01.2024 р.

Бажаю всім мирного неба над головою, злагоди та благополуччя Вам, Вашим рідним та близьким, швидкої перемоги в теперішній війні. Слава Україні! Слава її героям-захисникам! Хай мир і злагода панують на нашій землі!

10.01.2023 р.


24.08.2022 р.

Не має значення, де ми народилися: у Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, не має значення скільки нам років. Лише одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще. Зі святом вас! Слава Україні!

22.08.2022 р.

Ми продовжуємо працювати!

Надаємо методичну допомогу, як працювати у воєнний час.  

23.01.2022 р.

В ТОВ "НКК-Калуш" приймаються заявки на навчання по курсах та професіях відповідно до переліку. (Перелік)