Вітаємо Вас

Цей сайт створений для допомоги керівникам та фахівцям підприємств, на яких покладені обов'язки по організації роботи по охороні праці. Ми сподіваємось, що надана інформація допоможе Вам організувати свою роботу по охороні праці відповідно до нормативних документів, що діють в Україні.

 Каталог

У розділі Каталог   приведено перелік основних документів, методичних матеріалів, журналів, плакатів і т.д., які  можна придбати у нас.

Оформлення замовлення

З розділу Оформлення замовлення   Ви дізнаєтесь, як правильно оформити замовлення літератури безпосередньо на сайті.

Доставка та оплата

У розділі Доставка та оплата Ви знайдете всю необхідну інформацію про способи доставки замовленої літератури.

Про нас

У розділі  Про нас Ви знайдете всю необхідну інформацію про нашу адресу, місцезнаходження на карті. Також там знаходиться адреса електронної пошта і телефони по яких зможете з нами зв'язатися.

Доставка та оплата  

На вкладці "Каталог" Ви вибираєте потрібну Вам літературу, вказуєте кількість і натискуючи на значок  оформляєте і надсилаєте замовлення. У відповідь отримуєте лист-підтвердження з платіжними реквізитами. 

Оплата здійснюється готівкою на вказані реквізити картки Приватбанку як передоплата. По перерахунку не працюємо!!! 

Після отримання коштів, на вказану адресу Нової пошти надсилається Ваше замовлення, або файли документів на адресу скриньки E-mail, в залежності від обраного способу доставки.

Оплату також можна здійснити після отримання замовлення на Новій пошті або Укрпошті (післяплата). В цьому разі Ви сплачуєте пошті додаткову комісію за переказ готівки. Спосіб оплати вказуйте при оформленні замовлення, або повідомте по телефону.