Вітаємо Вас

Цей сайт створений для допомоги керівникам та фахівцям підприємств, на яких покладені обов'язки по організації роботи по охороні праці. Ми сподіваємось, що надана інформація допоможе Вам організувати свою роботу по охороні праці відповідно до нормативних документів, що діють в Україні.

 Каталог

У розділі Каталог   приведено перелік основних документів, методичних матеріалів, журналів, плакатів і т.д., які  можна придбати у нас.

Оформлення замовлення

З розділу Оформлення замовлення   Ви дізнаєтесь, як правильно оформити замовлення літератури безпосередньо на сайті.

Доставка та оплата

У розділі Доставка та оплата Ви знайдете всю необхідну інформацію про способи доставки замовленої літератури.

Про нас

У розділі  Про нас Ви знайдете всю необхідну інформацію про нашу адресу, місцезнаходження на карті. Також там знаходиться адреса електронної пошта і телефони по яких зможете з нами зв'язатися.

Оформленя замовлення  

Для вибору необхідної Вам літератури, перейдіть в розділ "Каталог" ,  в колонці "Замовлення" вкажіть потрібну кількість примірників і натисніть кнопку з зобаженням Корзини .

При замовленні з "Каталогу" Ви отримаєте друковану літературу в Нашому офісі, або у вигляді листа, бандеролі, посилки через пошту. Також можна замовити доставку літератури в електронному вигляді (файлом), який буде надіслано на вказану в замовленні Вашу поштову скриньку E-mail.

 Перелік замовлення завжди можна переглянути в пункті меню "Корзина ". В корзині можна змінювати кількість примірників заказаної літератури, а також повністю видалити їх.

 

Після наповнення корзини починайте оформляти замовлення. Оформлення замовлення відбувається на сторінці "Корзина". Для цього необхідно занести свої дані у відповідні поля і натиснути кнопку "Відправити".

Будь-ласка, правильно заповнюйте  поля з Вашим іменем та E-mail. Це основні канали зв'язку з Вами по питанню доставки літератури.

Після оформлення замовлення на Ваш E-mail автоматично надсилається лист-рахунок з сумою замовлення та платіжними реквізитами для оплати. Якщо на протязі декількох хвилин Ви не отримали лист-рахунок, це означає, що Ви, або вказали неправильну адресу, або є проблема з доставкою на Ваш поштовий ящик. В цьому випадку просимо подзвонити нам по телефону і уточнити спосіб отримання замовлення та спосіб оплпти. В деяких випадках корисно буде переглянути папку "Спам" ("Небажана пошта") Вашої поштової програми.

 

Ви зможете  висловити свої побажання, поставити запитання, які Вас цікавлять в розділі  "Зворотній зв'язок"