Вітаємо Вас

Цей сайт створений для допомоги керівникам та фахівцям підприємств, на яких покладені обов'язки по організації роботи по охороні праці. Ми сподіваємось, що надана інформація допоможе Вам організувати свою роботу по охороні праці відповідно до нормативних документів, що діють в Україні.

 Каталог

У розділі Каталог   приведено перелік основних документів, методичних матеріалів, журналів, плакатів і т.д., які  можна придбати у нас.

Оформлення замовлення

З розділу Оформлення замовлення   Ви дізнаєтесь, як правильно оформити замовлення літератури безпосередньо на сайті.

Доставка та оплата

У розділі Доставка та оплата Ви знайдете всю необхідну інформацію про способи доставки замовленої літератури.

Про нас

У розділі  Про нас Ви знайдете всю необхідну інформацію про нашу адресу, місцезнаходження на карті. Також там знаходиться адреса електронної пошта і телефони по яких зможете з нами зв'язатися.

Про дозволи (із ст. 21 Закону України "Про охорону праці")

            ....Роботодавець  повинен  одержати  дозвіл  на  виконання  робіт підвищеної небезпеки  та  на  експлуатацію  (застосування)  машин, механізмів,  устаткування  підвищеної  небезпеки  (далі - дозвіл). Центральний  орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у  сфері  охорони  праці,  видає  дозволи на безоплатній основі на підставі  висновку  експертизи  стану  охорони  праці  та  безпеки промислового   виробництва   суб’єкта  господарювання,  проведеної експертно-технічними  центрами,  які  належать до сфери управління центрального   органу   виконавчої  влади,  що  реалізує  державну політику  у  сфері  охорони  праці,  або  незалежними  експертними організаціями,   які   забезпечують   науково-технічну   підтримку державного  нагляду  у сфері промислової безпеки та охорони праці. На   застосування   машин,   механізмів, утаткування  підвищеної небезпеки   виробник   або  постачальник  устаткування  підвищеної небезпеки отримує дозвіл до прийняття зобов'язань на постачання.

        ....У  разі  коли  роботодавець  не  одержав зазначеного дозволу, місцевий    орган    виконавчої    влади   або   орган   місцевого самоврядування,  за поданням центрального органу виконавчої влади, що  реалізує  державну  політику  у  сфері  охорони  праці, вживає заходів  до  скасування  державної реєстрації цього підприємства у встановленому  законом  порядку за умови, якщо протягом місяця від часу  виявлення вказаних недоліків роботодавець не провів належних заходів з їх усунення.